Başlangıç

Dünden Bugüne Akyıl Turizm

>

1998 yılında Esenler de kurulan şirketimizin ana faaliyet alanı, personel ve öğrenci taşımacılılığıdır. Kurumumuz; deneyimli ve güvenilir çalışan kadrosu, periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz yapılan son model araçlarla, dakik, samimi, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme gayreti içerisindedir.

Araçlarımız, AVIVA Sigorta tarafından, koltuk sigortası yapılmış ve Medline Ambulans Servis Ltd. Şti. ile anlaşmalıdır.

Metropol şehirlerin ortak sıkıntılarından olan, trafik sorununu Akyıl Turizm olarak, keyif ve konfora dönüştürerek, taşıdıgımız personellerin evleriyle işyerleri arasında geçen zamanlarını kaliteli hale getirme çabası içindeyiz.

Güler yüzlü hizmet anlayışımızla, konuklarımızı günün iş yükünü atmaları için, güven içinde bir an önce evlerine ve sevdiklerine ulaştırmak, trafikte geçen zamanlarını çile olmaktan çıkarmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. İnsan hayatı taşımanın önemi ve sorumlulugu dogrultusunda, yaptıgımız işin zorluk derecesi bilinci içerisinde çalışmaktan vazgeçmiyoruz.

Günde 200 araçla yaklaşık 1500 personeli konuk etmenin mutlulugu ve gururu içinde, sektörde ki yerimizi her geçen gün bir adım daha ileriye taşıyoruz.

Ögrenci taşımacılıgı alanında, egitime verdigimiz destek ve önemi yaptıgımız işin ana fikri olarak benimsiyoruz.

Araçlarımızda bulunan araç takip sistemleriyle, çocuklarınızın her an gözümüzün önünde oldugunu, gönül rahatlıgıyla bizlere teslim ettiginizi söylemekten gurur duyuyoruz.

Çocuklarımızı konuk ettigimiz araç kadromuz, onlar için emniyet tedbirleri en üst düzeyde alınmış, seçilmiş deneyimli personellerimizden oluşmaktadır.

Sizde, “önce insan” fikrini benimsiyor, kaliteli ve güvenli, mutlak müşteri memnuniyetli bir hizmet almak istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

Güvenli, konforlu, güzel yolculuklara.
  


FİRMA ve FATURA BİLGİLERİMİZ

AKYIL TURİZM SEYAHAT TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Birlik Mahallesi Atışalanı Caddesi No : 143 Kat : 2  D : 77/78 Esenler - İstanbul (TR)
Atışalanı Vergi Dairesi - Vergi No : 044 010 2730  Ticari Sicil No : 408043
Telefon : (212) 432 52 17 - Faks : (212) 432 51 87

Araclar Menusu Kayan Yazılar

Personel Girisi